Adres

ul. Bohaterów 7

35-112 Rzeszów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek

09:00-18:00

Kontakt

512 600 201

rehabilitacja.humanus@o2.pl

Oferta

Paweł Solarski - ZnanyLekarz.pl
Paweł Solarski - ZnanyLekarz.pl
Paweł Solarski - ZnanyLekarz.pl
Logo gabinetu rehabilitacji HUMANUS

Koncentrator INVACARE Perfecto 2 jest urządzeniem stacjonarnym przystosowanym to pracy ciągłej. Utrzymuje stałe stężenie tlenu przy każdym przepływie

 

Przepływ tlenu: 0,5-5 l / minutę

Koncentracja tlenu: 87% – 95%

 

Wraz z koncentratorem zapewniamy kompletny zestaw do tlenoterapii zawierający wszystkie potrzebne akcesoria Nawilżacz tlenu oraz wąsy tlenowe/maska tlenowa

Koncentratory tlenu uznawane są za alternatywę dla butli tlenowych gdyż  tlen w koncentratorach produkowany jest stale. Dodatkowo aparaty są bardzo proste w obsłudze, dlatego świetnie sprawdzają się w użytku domowym, także w przypadku osób starszych.

 

Domowa tlenoterapia z zastosowaniem koncentratora tlenu nie jest w stanie zastąpić hospitalizacji, ale w wielu przypadkach pozwala jej uniknąć. Warto używać tlenu w sposób ostrożny i rozważny, najlepiej po wcześniejszej konsultacji medycznej - ponieważ nieumiejętne korzystanie z koncentratora tlenu może doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne stosowane w domowej tlenoterapii polegającej na podawaniu pacjentowi powietrza z podwyższoną zawartością tlenu do 90 %. Dostarczenie tlenu medycznego do organizmu pacjenta pozwala dotlenić komórki oraz osiągnąć optymalny poziom saturacji krwi.

 

 

Domowa tlenoterapia stanowi skuteczną metodą poprawy komfortu życia u osób obarczonych przewlekłymi chorobami układu oddechowego, chorobami serca i układu krążenia a w przebiegu chorób onkologicznych koncentratory tlenu poprawiają rezultaty stosowanego leczenia oraz pozytywnie wpływają na ogólną jakość życia chorego.

Koncentrator tlenu Reszów
Koncentrator tlenu Rzeszów Wypożyczalnia

Koncentrator tlenu Rzeszów

Koncentrator tenu wynajem Rzeszów

Koncentrator tlenu Rzeszów - Wypożyczalnia