Koncentrator tlenu Rzeszów - Wypożyczalnia

Koncentrator tenu wynajem Rzeszów

Koncentrator tlenu Rzeszów

Koncentrator tlenu Rzeszów Wypożyczalnia
Koncentrator tlenu Reszów

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne stosowane w domowej tlenoterapii polegającej na podawaniu pacjentowi powietrza z podwyższoną zawartością tlenu do 90 %. Dostarczenie tlenu medycznego do organizmu pacjenta pozwala dotlenić komórki oraz osiągnąć optymalny poziom saturacji krwi.

 

 

Domowa tlenoterapia stanowi skuteczną metodą poprawy komfortu życia u osób obarczonych przewlekłymi chorobami układu oddechowego, chorobami serca i układu krążenia a w przebiegu chorób onkologicznych koncentratory tlenu poprawiają rezultaty stosowanego leczenia oraz pozytywnie wpływają na ogólną jakość życia chorego.

Koncentratory tlenu uznawane są za alternatywę dla butli tlenowych gdyż  tlen w koncentratorach produkowany jest stale. Dodatkowo aparaty są bardzo proste w obsłudze, dlatego świetnie sprawdzają się w użytku domowym, także w przypadku osób starszych.

 

Domowa tlenoterapia z zastosowaniem koncentratora tlenu nie jest w stanie zastąpić hospitalizacji, ale w wielu przypadkach pozwala jej uniknąć. Warto używać tlenu w sposób ostrożny i rozważny, najlepiej po wcześniejszej konsultacji medycznej - ponieważ nieumiejętne korzystanie z koncentratora tlenu może doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

Koncentrator INVACARE Perfecto 2 jest urządzeniem stacjonarnym przystosowanym to pracy ciągłej. Utrzymuje stałe stężenie tlenu przy każdym przepływie

 

Przepływ tlenu: 0,5-5 l / minutę

Koncentracja tlenu: 87% – 95%

 

Wraz z koncentratorem zapewniamy kompletny zestaw do tlenoterapii zawierający wszystkie potrzebne akcesoria Nawilżacz tlenu oraz wąsy tlenowe/maska tlenowa

Logo gabinetu rehabilitacji HUMANUS
Paweł Solarski - ZnanyLekarz.pl
Paweł Solarski - ZnanyLekarz.pl
Paweł Solarski - ZnanyLekarz.pl

Oferta

Kontakt

512 600 201

rehabilitacja.humanus@o2.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek

09:00-19:00

Adres

ul. Bohaterów 7

35-112 Rzeszów